facebook / Василь Гацько

У Києві на Позняках для житлової забудови засипають озеро, якого за документами не існує

  На вулиці Здолбунівській Дарницького району Києва комунальне підприємство встановило огорожу навколо озера і засипає його ґрунтом.

  Таке повідомлення з'явилося на офіційній сторінці народного депутата Василя Гацька у Facebook. Про це нардепа сповістили мешканці столичних Позняків. Вони також наголосили, що міліція не реагує.

  "Ми виїхали на місце для з'ясування обставин: інформаційний стенд, передбачений законодавством, з зображенням об'єкту, замовником, проектувальником, підрядником, відповідальними особами та іншою інформацією відсутній.Необхідних документів у прораба немає. Дозвіл на початок будівельних робіт та картка порушення благоустрою відсутні", - написав Гацько.

  Через відсутність громадських слухань, мешканцям району нічого невідомо про те, хто і чому привіз техніку та розпочав будівельні роботи. За словами народного обранця, "провокуючий бардак виявився підготовкою території для будівництва кількох житлових будинків на замовлення комунального підприємства".

  Він відзначив, що ця ділянка з водоймою була передана Київським інвестиційним агентством інвестору для житлової забудови. Частина квартир з будівництвавідійде для постраждалих афери "Еліта-центр". "На це є свіже рішення Київради", - відзначив нардеп. 

  Гацька також додав, що в документах, які проходили Київраду, немає ніякого озера. "В договорі КП і компанії, яка здійснює підготовчі роботи чітко визначений їх перелік. Втім, в ньому теж нічого немає про озеро і необхідність його засипати" – зазначив депутат.
  За його прогнозома, це може спричинити ще один конфлікт через відсутність комунікації з громадою та порушення елементарних вимог законодавства.

  "Невідомі" створили всі умови для того, щоб люди знесли паркани, а техніку утопили", - додав Гацько.

  Попередній матеріал
  Порошенко анонсував звільнення з полону терористів офіцера-"кіборга" Кузьміних
  Наступний матеріал
  Єдиний в Україні кінологічний навчальний центр ДПСУ відзначає сімдесятиріччя

  Київрада винесе питання про заборону скандального будівництва на Осокорках - Білоцерківець

  На місці скандального будівництва на Осокорках створять сквер - Кличко

  У столиці демонтують незаконні будівництва

  Столичні активісти вимагають припинення незаконного будівництва по вулиці Звіринецькій