www.sbu.gov.ua

У Києві на хабарі понад 600 тис. грн затримали голову Держслужби зайнятості (відео)

  Співробітники Служби безпеки України спільно з Генеральною прокуратурою затримали на хабарі голову Держслужби зайнятості (Центрального апарату) Ярослава Кашубу.

  Посадовець організував механізм отримання хабарів від учасників тендерних торгів, що проводила держслужба, повідомили у прес-службі СБУ. До протиправних схем він залучав підлеглих, які примушували підприємців сплачувати "данину" за перемогу в тендерах.

  Правоохоронці затримали посадовця у службовому автомобілі в центрі Києва під час отримання хабара у розмірі 622 тисячі гривень. Під час огляду машини співробітники СБУ додатково виявили велику суму грошей в іноземній та національній валютах, мисливську рушницю з набоями та інше. Голова СБУ Василь Грицак, прибувши на місце затримання Кашуби, наголосив: "Затримання голови Держслужби зайнятості є яскравим свідченням того, що СБУ працює незалежно від того, до якої політичної сили чи відомства належить корупціонер". За його словами, СБУ і надалі працюватиме над очищенням української влади від хабарників та корупціонерів. 

  Нині для встановлення всіх епізодів отримання хабарів головою Держслужби зайнятості тривають невідкладні оперативно-слідчі дії, у рамках відкритого кримінального провадження за ч. 3 ст. 368 та ч. 3 ст. 28 Кримінального кодексу України.

  За інформацією на сайті Державної служби зайнятості, Кашуба є головою Державної служби зайнятості (Центрального апарату) з 24 лютого 2015 року. Крім того, Кашуба - заслужений економіст України, доктор економічних наук (викладав у "Львівській політехніці"), нагороджений Почесними грамотами.

  Нагадаємо, 9 вересня 2015 року затримали за систематичне хабарництво високопосадовців Державної міграційної служби. 

  Попередній матеріал
  Берлусконі з Путіним зустрілися у Криму
  Наступний матеріал
  Федічев: Нам потрібний абсолютно інший стан військової дисципліни