sbu.gov.ua

У Києві блокували реалізацію фальсифікованого препарату для лікування пневмонії

  Співробітники СБУ спільно з прокуратурою та Держслужбою з лікарських засобів блокували реалізацію фальсифікованого препарату, який застосовується дорослими та дітьми під час лікування тяжких стадій пневмонії.

  Співробітники спецслужби виявили небезпечну підробку в Києві у складському приміщенні одного з дистриб'юторів медичних засобів, повідомляє прес-служба СБУ.

  Правоохоронці вилучили понад 20 тис. флаконів фальсифікату ринковою вартістю більш ніж чотири мільйони гривень. Зловмисники зберігали у приміщенні документацію, зокрема й підроблену, щодо логістики доставки препарату для реалізації в аптеках по всій території України. За результатами експертизи Держлікслужби встановлено, що препарат є фальсифікованим, а його вживання хворими могло призвести до летальних випадків. Небезпечну підробку вже вилучено з усіх аптечних мереж України.

  Відкрито кримінальне провадження за ст. 321-1 КК України. Тривають невідкладні оперативно-слідчі дії для встановлення походження фальсифікованого препарату та притягнення до відповідальності всіх осіб, причетних до його реалізації в Україні.

  Як повідомляв 5.ua, 18 листопада 2015 року МОЗ блокувало поставки в Україну небезпечного для здоров'я дітей дієтичного харчування російського виробництва. 

  Попередній матеріал
  Затриманий терорист розповів про вміст путінських "гумконвоїв" (відео)
  Наступний матеріал
  Три військові кораблі НАТО пройшли через Дарданелли до Чорного моря (відео)