пікет 5 канал

У Києві активісти під посольством Нідерландів закликали зробити правильний вибір на референдумі

Активісти закликали зробити правильний вибір 6 квітня, коли в цій країні відбудеться референдум щодо ратифікації Угоди про асоціацію України з Євросоюзом

З десяток активістів із перев'язаними вухами і в шапках-вушанках пікетували зранку посольство Нідерландів в Україні.

Зараз у Голландії розгорнута нахабна кремлівська пропаганда, щоб погіршити імідж України, кажуть учасники акції. Під посольством у Києві просили голландців не піддаватися впливам Кремля і підтримати українців, які виборюють свій європейський вибір.

А вуха перев'язали собі на знак протесту, мовляв, будьте глухими до російської брехні! З посольства до студентів ніхто не вийшов, але преси було настільки багато, що активісти сподіваються - їх побачать і почують у Європі.

"Ми немов інсценуємо перформанс, який колись зробив Ван Гог, він відрізав собі вухо, тобто ми це використали як символ того, що краще відрізати собі вуха, ніж слухати російську пропаганду. Це не для посольства, це не для політиків, це саме для європейських громадян, в яких буде проходити референдум у квітні, щоб вони зрозуміли, що ми, українці, ми добрі, звичайні люди, ми не фашисти", - зазначають учасники акції.

Нагадаємо, українці створили кліп для нідерландців, де пояснили чому на референдумі треба підтримати євроасоціацію України.

Попередній матеріал
Сьогодні засновник WikiLeaks планує залишити посольство Еквадору, де переховувався з 2012 року
Наступний матеріал
Департамент публічних закупівель ProZorro залишається в МЕРТ
Loading...

Серед нідерландців поширені антиєвропейські настрої - посол

Українці створили кліп для нідерландців, де пояснили чому на референдумі треба підтримати євроасоціацію України

Порошенко обговорив з прем’єром Нідерландів збереження санкцій проти Росії

Посол Нідерландів засудив фейкове відеозвернення "Азову"