МОН 5.ua

У Квіта застерігають вчителів і викладачів від співпраці з українофобськими організаціями

  МОН спеціальним листом застерігає українських педагогів від співпраці з антиукраїнськими організаціями, які намагаються впливати на вітчизняну освіту.

  Так написано в листі міністерства щодо протидії пропаганді сепаратизму та антиукраїнській ідеології в системі освіти, повідомляє прес-служба відомства, повідомляє УНІАН.

  У листі до регіональних департаментів освіти та педагогічних колективів навчальних закладів зазначається, що у зв’язку з військово-політичною та інформаційною агресією проти України різні "русскомировські" організації намагаються під виглядом громадських акцій та засобами видань впливати на учнів, студентів, педагогів, освіту в цілому, пропагуючи ворожу інтересам України ідеологію та розпалюючи сепаратизм.

  "На освіту намагаються впливати різного роду "русскомировські" структури, серед яких називають "Русский мир", "Русское единство", "Одна Родина", "Русскоязычная Украина", "Русская школа", - сказано в повідомленні. Як пише МОН, цю інформацію відомство отримує також і від батьків, які скаржаться на спроби таких організацій добратися до учнів.

  Міністерство освіти і науки України наголошує освітянам на неприпустимості співпраці з такими організаціями і структурами, зокрема щодо проведення спільних з ними заходів та розповсюдження їх літератури.

  Попередній матеріал
  Бійцям 79-ї аеромобільної бригади передали відремонтований військовий "КрАЗ"
  Наступний матеріал
  Україна подвоїла чисельність сил АТО на Донбасі - Порошенко
  Теги:
  Loading...