книжка_аеропорт 5.ua

У кулуарах Верховної Ради можна придбати книгу "Аеропорт"

"Головна книга про війну, якої мало б не бути" - так описує власний твір під назвою "Аеропорт" її автор Сергій Лойко.

Це американський фотокореспондент газети Los Angeles Times, який єдиний з іноземних журналістів побував на території Донецького летовища. Це художня вигадка, що побудована на реальних фактах. Героями книги є "кіборги", твір розповідає про їхній страх і мужність, а також містить враження і переживання самого автора.

40 годин інтерв'ю із захисниками летовища знадобилося Сергію Лойку для створення роману. Видавці зазначають, в інтернет-магазині читачі замовили понад 1000 екземплярів ще до того, як книгу почали друкувати. Презентуватимуть "Аеропорт" сьогодні о 18:00 у Києві. "5 канал" висвітлюватиме цю подію.

"Ця книга написана на реальних подіях у вигляді художнього роману. Людина сама там була - Сергій Лойко. Дуже цікава, легко читається, страшно читається про те, що там відбувається ... треба читати", - зазначає продавець Ніна Гаврилюк.

"Я читав у соціальних мережах про цю книжку, читав навіть уривки деякі з неї. На мене справило враження, я чекав, коли книжка вийде", - сказав помічник народного депутата Володимир Печерога.

Попередній матеріал
У Києві біля торгового центру затримали чоловіка з гранатою
Наступний матеріал
У Сумах відкрили пам'ятник загиблим під час АТО воїнам-артилеристам
Теги:
Loading...