kremenchug.ua

У Кривому Розі взято під варту чиновників-хабарників з міграційної служби

  У Дніпропетровській області затримано начальника одного з районних відділів державної міграційної служби та заступника начальника такого ж відділу в іншому районі міста – рідних брата та сестру.

  Про це повідомляє прес-служба Військової прокуратури південного регіону України.

  Затримані створили систему одержання хабарів від громадян, які потребували послуг міграційної служби (оформлення та видачі паспортів, внесення в них необхідних даних тощо).

  За поданням прокуратури судом кожному з них 25 жовтня обрано запобіжний захід у виді взяття під варту з можливістю внесення застави в сумі 826 тис. грн.

  З метою подальшого виконання вироку в частині конфіскації майна за місцем роботи чиновників та у належних їм об'єктах нерухомості вилучено грошові кошти, у тому числі в іноземній валюті, на загальну понад 500 тис. грн.

  Прокурор також вийшов з клопотанням до суду щодо накладення арешту на нерухоме майно, що належить чиновникам, а саме, квартири та автомобілі.

  Нагадаємо, 23 жовтня двох керівників одного з відділів державної міграційної служби у Кривому Розі затримали під час отримання хабара розміром 14,5 тис. грн. 

  Попередній матеріал
  Сполучені Штати відправили військовий корабель до китайських штучних островів
  Наступний матеріал
  На Луганщині військовий підірвався на міні - Ткачук
  Теги:
  Loading...