mil.gov.ua

У Конго українські військові у товариському волейбольному поєдинку перемогли миротворців з Сенегалу

  На території базового табору українського національного контингенту в Демократичній Республіці Конго відбувся товариський волейбольний матч між збірними командами 18 окремого вертолітного загону та миротворцями із Республіки Сенегал.

  Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони України. З перших хвилин спортивного двобою було видно, що обидві команди були налаштовані лише на перемогу. Хоча у кожного було якесь хвилювання, адже команди на волейбольному майданчику зустрілись вперше.

  Під час поєдинку боротьба загострювалася з кожною подачею м'яча, а хвилювання переросло у цікаву гру, де кожний намагався показати якнайкращий результат. За час гри було видно, що українські військові у волейбол грають краще. Не дивлячись на запеклий поєдинок, українська збірна трималася відважно і досить впевнено. В підсумку волейбольного матчу, перемогу здобули військовослужбовці українського національного контингенту.

  Як повідомив заступник командира загону з виховної роботи підполковник Богдан Степанків, метою спортивної зустрічі було пропагування серед військовослужбовців та працівників Місії ООН на міжнародній арені держави Україна та її Збройних Сил.

  Нагадаємо, військовослужбовці США, які беруть участь у спільних навчаннях на Львівщині, зіграли товариський матч в американський футбол із місцевою командою Леви. 

  mil.gov.ua

  mil.gov.ua

  Попередній матеріал
  Півзахисник "Дніпра" офіційно став гравцем французького "Реймсу"
  Наступний матеріал
  Непальці страйкують через невдоволення новою конституцією
  Теги:
  Loading...