gre4ka.info

У Кіровограді відбувся мітинг проти перейменування міста в Інгульськ

На площі перед міськрадою протестувало близько півтисячі містян.

У неділю, 27 грудня, в Кіровограді відбувся мітинг проти перейменування міста в Інгульськ. Як інформує місцеве видання "Гречка", в акції взяли участь близько 500 містян, які вимагали перейменувати місто в Єлисаветград. 

Видання зазначає, що під час мітингу виникало кілька сутичок, також було зламано два мікрофони. Одному з мітингувальників стало зле - йому викликали швидку.

Наприкінці акції перед присутніми виступив міський голова Кіровограда Андрій Райкович. Він заявив про те, що питання назви міста має вирішуватись у правовому полі, можливо на місцевому референдумі. Райкович пообіцяв особисто відстоювати інтереси громади і довести її думку до депутатів Верховної ради.

Нагадаємо, 23 грудня профільний комітет парламенту підтримав перейменування Кіровограда в Інгульськ. 26 жовтня в Кіровограді оприлюднили результати опитування кіровоградців про перейменування міста. Найбільше кількість голосів набрав варіант "Єлисаветград". Однак Кіровоградська міська рада вирішила не передавати до парламенту лише цей варіант. На розгляд Верховної Ради тоді направили сім ймовірних варіантів, які набрали найбільше голосів на громадських слуханнях.

Попередній матеріал
"Талібан" заявляє, що не співпрацює з Росією у боротьбі з ІД
Наступний матеріал
Кількість загиблих унаслідок торнадо у США зросла до 29 осіб
Теги:
Loading...