gre4ka.info

У Кіровограді оприлюднили результати опитування про перейменування міста

  У Кіровоградській міськраді оголосили результати опитування щодо перейменування Кіровограда.

  Про це повідомляє місцеве видання "Гречка". В опитуванні взяли участь 45863 осіб (у місті мешкають близько 200 тис. осіб). З них понад 35 тис. проголосувало за Єлисаветград.

  "Сьогодні (25 жовтня - 5.ua) з 8:00 до 17:00 біля всіх виборчих дільниць працювали наші групи опитування громадян щодо перейменування міста. Після виходу з дільниці людей, які проголосували, їм пропонували проголосувати за зміну назви міста. Голосували люди за паспортом, тобто за місцем реєстрації ї видавався бюлетень, де представлено 7 назв, люди робили свою помітку і кидали його у скриньки. О 17:00 робочі групи привезли до міськвиконкому, щоб люди не рахували абияк, тому що багато людей у нас працювали на вулиці. Потім в приміщенні міськради і під контролем заповнювали протоколи", - розповів про процес опитування заступник Кіровоградського міського голови Сергій Колодяжний.

  Крім того, за його словами, про порушення, про які говорять у соцмережах, йому нічого невідомо.

  "Я об'їхав 57 місць і жодної такої ситуації не бачив. Мої колеги теж. На мою думку ці результати відображають думку людей", - переконує Колодяжний. Далі результати опитування міськрада спробує подати як пропозицію на розгляд Верховної Ради.

  Нагадаємо, 16 жовтня місцеві депутати проголосували за перейменування міста Дзержинськ.

  Нагадаємо, 16 травня цього року Президент України Петро Порошенко підписав чотири закони про декомунізацію. Документами забороняється радянська символіка, засуджується комуністичний режим, відкриваються архіви радянських спецслужб. Декомунізація передбачає також перейменування населених пунктів та вулиць, які носять "радянські" імена.

  Попередній матеріал
  У Дніпропетровську лідирують "Опозиційний блок" та партія "УКРОП" - екзит-пол
  Наступний матеріал
  У Харкові члени дільничних комісій утворили натовп у ТВК
  Loading...