мзс україна 5.ua

У холі МЗС відкрили виставку "Вугільна ціль"

Виставку сучасного мистецтва "Вугільна ціль" влаштували посеред холу міністерства закордонних справ.

Це ще одне нагадування про українську гордість - вугілля, що видобувають на Сході, а також про війну, яка нині там триває. Тут і скульптури, і картини, і фото. Деякі експонати зроблені із донецького антрациту.

Загалом, на виставці представлено понад 40 робіт українських митців. Саме через цей хол прямують усі іноземні делегації на зустріч до керівництва МЗС. Виставка триватиме до кінця січня і невдовзі туди влаштовуватимуть екскурсії для пересічних українців.

"Цей проект буде нагадуванням для наших іноземних гостей не лише про те, що в Україні є якісне сучасне мистецтво, талановите сучасне мистецтво, а й нагадуванням про Донбас, про необхідність не збавляти оберти і продовжувати об’єднувати зусилля для того, щоб звільнити цю територію", - зазначив посол з особливих доручень МЗС Дмитро Кулеба.

"Робота називається "Джерело". Я хотів показати, що вугілля - це не тільки джерело енергії і тепла, а це ще джерело ... йому мільйоні років і це ще джерело знань, джерело життя", - говорить скульптор Єгор Зігура.

Нагадаємо, на початку вересня у Міністерстві закордонних справ відкрили фотовиставку "Заради того, щоб ви не знали війни". Було виставлено понад 50 світлин зроблені торік у зоні АТО під час Іловайської трагедії.

Попередній матеріал
Ситник: Антикорупційне бюро зможе розслідувати економічні злочини після 1 грудня
Наступний матеріал
У США занепокоєні активізацією терористів на Сході України
Теги:
Loading...