facebook.com/markian.lubkivskyi

У Харкові затримали ймовірного організатора вибухів

  У Харкові працівниками контррозвідки спільно з колегами з управління СБУ в Харківській області було затримано ймовірного організатора вибухів у Харкові, в тому числі підриву стели на проспекті Правди, що стався сьогодні вночі.

  Така інформація з'явилася на сторінці радника СБУ у Facebook Маркіяна Лубківського.

  "Мова йде про громадянку Російської Федерації, співробітницю так званого міністерства державної безпеки "ДНР" з позивним "Тереза", - написав Лубківський.

  За інформацією радника, встановлено, що на початку минулого року "Тереза" була активною учасницею "Антимайдану" в Харкові та проросійських протестних акцій.

  Лубківський також зазначає, що після початку бойових дій на Донбасі громадянка РФ виїхала до Донецька для участі у збройному протистоянні проти України на боці так званої "ДНР". У лютому цього року вказана особа за координації керівника одного із управлінь МДБ з позивним "Док" прибула до Харкова з метою збору розвідувальної інформації та координації діяльності диверсійно-розвідувальних груп, які діють на території регіону.

  У результаті обшуку працівниками СБУ за місцем тимчасового проживання громадянки РФ "Терези"  було виявлено саморобний вибуховий пристрій, військове спорядження, антиукраїнську символіку.

  За словами радника, це вже не перший задокументований СБУ випадок здійснення російськими громадянами злочинних дій, що є елементами агресії Російської Федерації проти України.

  "Служба безпеки України продовжує здійснювати в Харкові та регіоні розгалужені антитерористичні заходи з метою нейтралізації ДРГ та проводить пошук виконавців підриву стели на проспекті Правди", - зазначив Лубківський.

  Нагадаємо, що вибух у Харкові, внаслідок якого пошкоджено стелу з державним прапором, кваліфікували як теракт.

   

   

   

  Попередній матеріал
  "Ґрінпіс" знову протестує проти видобутку нафти в арктичному шельфі
  Наступний матеріал
  Левко Лук'яненко до бійців АТО: Настав час розвалити Російську імперію
  Теги:

  Вибух у Харкові кваліфіковано як теракт

  В Харкові вночі намагалися підірвати монумент з державним прапором

  На Харківщині невідомі підірвали залізничну колію, жертв немає

  У Харкові на залізниці стався черговий вибух