Фото прес-центру СБУ

У Харкові викрили "конвертаційний центр", який "відмивав" гроші терористів

  Співробітники Служби безпеки України разом із військовою прокуратурою та Державною фіскальною службою викрили у Харкові "конвертаційний центр", який обслуговував терористів з "ЛНР".

  Як повідомляє прес-служба СБУ, правоохоронці затримали організаторку конвертцентру. Нею виявилася переселенка з тимчасово підконтрольних терористам територій. Крім того, схопили й трьох кур'єрів, один з яких – міліціонер.

  Зазначається, що в так званому "конвертаційному центрі" обслуговували близько 60 фіктивних підконтрольних терористам підприємств. Зловмисники переводили кошти в готівку і доставляли кур'єрами на тимчасово окуповані бойовиками території.

  Крім того, "конвертаційний центр" працював також із підприємствами реального сектора економіки для ухилення від сплати податків до державного бюджету. "За попередніми оцінками щомісячний обіг коштів "конверта" складав понад 100 мільйонів гривень", - зазначили в Службі безпеки.

  Спецслужбовці провели обшук у підозрюваних і вилучили печатки і документацію підконтрольних терористам фіктивних фірм. Також правоохоронці виявили понад 2 млн грн.

  Нагадаємо, нещодавно в Харкові викрили "конвертаційний центр" із обігом у 9 млн грн. 

  Фото прес-центру СБУ

  Фото прес-центру СБУ

  Попередній матеріал
  Зміни до Конституції щодо децентралізації замість Порошенка представить у Раді Кубів
  Наступний матеріал
  Опоненти змін до Конституції проводять мітинг під стінами ВР
  Теги:
  Loading...