Юрій Апухтін 5.ua

У Харкові триває розгляд справи лідера проросійських організацій Апухтіна

  У Харкові продовжується розгляд справи лідера проросійських організацій "Південний  Схід" і "Велика Русь" Юрія Апухтіна.

  Його звинувачують в діях, спрямованих на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу, а також в організації масових безладів. В Київському райсуді заслухали свідків епізоду з нападу на автобус із правоохоронцями 8 квітня минулого року. Захист наполягає, що клієнт невинуватий і це підтверджують свідки. 

  "Сьогодні були на допиті два свідки з боку звинувачення, вони висловилися, як це все відбувалося, головне, що вони підкреслюють, що Апухтін весь час був на площі, не виходив туди, в сторону ХОДА", - говорить адвокат Юрія Апухтіна Дмитро Тихоненков.                     

  "Під час досудового розслідування свідок навмисне давав одні часові рамки перебування на площі, бачив він Апухтіна, так же зараз він називає часові рамки, які влаштовують сторону захисту, ніякої конкретики – відповідно, знаючи навіть із ЗМІ, у котрій годині були напади на автобус і до скількох це тривало", - наголосив прокурор Максим Мозговий.

  Попередній матеріал
  Шокін просить Верховну Раду дати згоду на арешт Клюєва
  Наступний матеріал
  Генсек НАТО розкритикував Путіна за заяви щодо нарощування ядерного потенціалу
  Теги:
  Loading...