Івано-Франківськ 5 канал

У Івано-Франківську школярі перебуватимуть на вимушених канікулах до 1 лютого

Прикарпатські школярі перебуватимуть на вимушених канікулах до 1 лютого. Обласний департамент охорони здоров'я вирішив таким чином запобігти поширенню грипу в регіоні.

Також призупинять роботу дитячі садки в області. В івано-франківських школах, ліцеях і гімназіях теж канікули до кінця місяця. Натомість дошкільні заклади міста працюватимуть у звичному режимі, проте з посиленими профілактичними заходами. На Прикарпатті епідемпоріг не перевищений, проте медики заявляють про значне зростання захворюваності на ГРВІ.

"Якщо з початку року це 9 тис. звернень, всього, станом на вчорашній день, то вже десь за вчорашній день 1,5 тис. звернень тільки за один день. Тобто ми бачимо тенденцію до швидкого наростання захворюваності. Крім того, хвилює те, що в більшості це звернення мам, в першу чергу це діти. Щоб не допустити поширеності швидкого росту захворюваності, власне було видане це розпорядження", - зазначила головний терапевт Івано-Франківської області Лариса Боришкевич.

"Вирішено звернутися до міст обласного підпорядкування, до районів, щоб були продовжені канікулярні періоди в ЗОШ, а в ДНЗ і позашкільних установах був призупинений навчальний процес з метою зменшення контактів і поширення хвороби до 1 лютого. В профтеохосвіті вони вчаться, деякі виші мають навчання, там щоденно відбувається моніторинг відвідування, і будуть прийматися рішення конкретно по кожному закладу", - додав директор департаменту освіти і науки ОДА Віктор Кімакович.

Як повідомляв 5.ua, з понеділка в окремих регіонах по всій Україні учні пішли на вимушені канікули. 16 січня 2016 року в Києві в рамках профілактичного карантину закрили школи. Садочки працюють у спеціальному режимі.

Попередній матеріал
Кабмін вирішив розширити перелік заборонених російських товарів на понад 70 позицій
Наступний матеріал
Україна домовилася з Білоруссю про пришвидшений режим оформлення вантажів