ГПУ_Київ 5.ua

У громадській приймальні ГПУ знайшли наган 1933 року - заступник генпрокурора

  Міністерство внутрішніх справ України відкрило кримінальне провадження за фактом виявлення зброї у приймальні для громадян в будівлі Генеральної прокуратури України.

  Про це повідомив журналістам на брифінгу в середу в Києві заступник генпрокурора Олег Заліско, передає "Інтерфакс-Україна".

  "Вчора під час проведення співробітниками Державної служби охорони обшуку приміщення Генпрокуратури виявлено зброю. Ця зброя була виявлена у спеціально пристосованому місці, а саме, у приймальні громадян, у кабінеті, де проводиться прийом громадян", - повідомив Заліско.

  Він зазначив, що раніше генпрокурор Віктор Шокін заявив про можливу загрозу його здоров'ю і життю, у зв'язку з чим були проведені обшуки приміщення Генпрокуратури. "Це наган 33-го року", - додав Заліско.

  Співробітники МВС проводять відповідне розслідування у цій справі, наган направлений на експертизу для "встановлення факту можливого здійснення з нього пострілів".

  Заступник генпрокурора також зазначив, що після цього будуть зроблені відповідні процесуальні рішення. "Позиція генпрокурора: "не дочекаєтеся". Це ще раз підтверджує той факт, що ми на правильному шляху і будемо далі виконувати свою роботу", - сказав він.

  Нагадаємо, 21 липня, генпрокурор України Віктор Шокін заявив, що в нього є підстави вважати, що його хочуть знищити.

  Попередній матеріал
  Заступник міністра освіти повідомила подробиці обшуків керівництва УЦОЯО
  Наступний матеріал
  Росія обмежила пропуск у Крим через Чонгар - ДПСУ
  Теги:
  Loading...