5 канал

У ГПУ підтвердили, що екс-ректор Мельник залишається під домашнім арештом

Плутанина у ЗМІ щодо зняття запобіжного заходу у вигляді тримання під домашнім арештом екс-ректорові Національного університету державної податкової служби України Петру Мельнику виникла, ймовірно, через друге кримінальне провадження, де запобіжний захід справді було відмінено, а потім поновлено.

Про це в ефірі "5 каналу" під час телемарафону "Україна понад усе" повідомив прокурор ГПУ Владислав Куценко.

"Офіційно повідомляю, що все в порядку. Генеральна прокуратура ситуацію контролює. Він (екс-ректор Мельник - 5.ua) знаходився і знаходиться під арештом", - зазначив він.

За його словами, плутанина у ЗМІ виникла, ймовірно, щодо другого кримінального провадження, де запобіжний захід справді було відмінено, а потім поновлено.

"Насправді є два кримінальні провадження щодо пана Мельника: одне з них розслідується безпосередньо Генеральною прокуратурою України за ст. 368 (отримання неправомірної виголи) ... Плутанина, мабуть, виникла щодо другого провадження стосовно цієї особи, керівництво якого процесуальне здійснює прокуратура Київської області. Там він у нас проходить за ч.5 ст.191, тобто розтрата майна - там дійсно відмінявся запобіжний захід, але він там не був арештом. Там у нього було особисте зобовзязання", - зауважив прокурор.

Куценко також додав: "Як тільки пройдуть усі необхідні процесуальні дії, ми будемо чекати і просити суд винести рішення".

Нагадаємо, сьогодні раніше в українських ЗМІ з'явилася інформація про те, що скандально відомого екс-ректора Мельника випустили з-під домашнього арешту. Пізніше його адвокат спростував цю інформацію. 

Попередній матеріал
У займанні торфовищ під Києвом рятувальники звинувачують місцеву владу
Наступний матеріал
У Великій Британії тротуарні плити "навчили" роздавати бесплатний Wi-Fi
Теги:
Loading...