Сакварелідзе 5.ua

У Генпрокуратурі зараз "внутрішній Майдан" - Сакварелідзе

  За словами заступника генпрокурора України Давіда Сакварелідзе, процес реформування Генпрокуратури відбувається складно, тому що передбачає звільнення великої кількості осіб.

  Сакварелідзе під час свого виступу на форумі YES заявив, що політичні зміни змінили політичну структуру, але Генпрокуратура ніяким чином не змінилась, повідомляє Gazeta.ua.

  За словами заступника генпрокурора, "система та сама - змінились тільки назви і люди". Та все ж Сакварелідзе відзначив: "Але ми почали працювати у двох-трьох напрямках. У нас 700 керівних посад прокуратури по Україні. Це обласний і місцевий рівень. Це 638 прокуратур по всій країні і 2,5 тисячі керівників. Нині маємо 779". Окрім того, посадовець наголосив: "Ми зменшили кількість керівних посад і встановили прозорий відбір на ці посади. Було вже перше тестування. Буде ще два етапи. Не вважаємо, що це піде дуже гладко. Чимало людей втратили роботу. Мають тісні зв'язки з деякими політиками і олігархами. Але попри все їм треба пройти це тестування".

  Сакварелідзе також додав, що суди і прокуратура мають найменшу довіру серед усіх інституцій. "Цій системі необхідні зміни. Ми почали прибрати в домі. Попросили людей дати нам рік перехідного періоду. За три місці у нас вже є хороший результат, маємо 7-8 справ проти високопоставлених людей у Генпрокуратурі. Таким чином ми показали, що нема недоторканних людей в прокуратурі. Ці справи доведемо до кінця", - підсумував заступника генпрокурора.

  Як повідомляв 5.ua, 4 вересня 2015 року Давід Сакварелідзе підтвердив інформацію про тиск на співробітників Генпрокуратури. 

  Нагадаємо, 5.ua веде пряму трансляцію XII щорічної зустрічі Ялтинської європейської стратегії.

  Попередній матеріал
  У столиці вдруге висадили клени на Алеї патріотів пам'яті Кузьми Скрябіна
  Наступний матеріал
  Дружина затриманого комбата "Слобожанщини" запевняє, що знайдені у квартирі гранати підкинули правоохоронці
  Теги:
  Loading...