фото depo.ua

У Генпрокуратурі заявили, що не закривали кримінальне провадження щодо бізнесмена Іванющенка

  Сьогодні, 8 лютого 2016 року, у деяких ЗМІ зявилася інформація про те, що адвокат Юрія Іванющенка домігся закриття кримінального провадження щодо розкрадання коштів, виділених за Кіотським протоколом

  Генеральна прокуратура не закривала і не збирається закривати кримінальне провадження щодо бізнесмена Юрія Іванющенка, відомого як Юра Єнакієвський, про розкрадання коштів. Про це заявив прокурор ГПУ Владислав Куценко в ефірі одного з телеканалів, повідомляє "Укрінформ".

  Куценко наголосив: "Офіційно запевняю усіх, що Генеральна прокуратура не закривала та не планує закривати кримінальне провадження, розпочате відносно незаконної діяльності пана Юрія Іванющенка. Більш того, він у нас наразі є підозрюваним та перебуває у міжнародному розшуку".

  Окрім того, прокурор запевнив, що інформація про закриття справи, яку сьогодні розповсюдили деякі українські ЗМІ, не відповідає дійсності. За словами Куценка, Солом'янський районний суд міста Києва зобов'язав Генеральну прокуратуру України закрити кримінальне провадження щодо бізнесмена Іванющенка (відомого як Юра Єнакієвський) про розкрадання коштів. "Але вказане рішення суду не набуло законної сили, оскільки було нами оскаржено в апеляційному порядку. Ми це рішення суду вважаємо абсолютно незаконним та необґрунтованим. І повірте, ми зробимо усе, щоб вказане провадження не було закрите і воно закрите не буде", - наголосив прокурор ГПУ.

  Як повідомляв 5.ua, 21 січня 2016 року Україна арештувала рахунок Іванющенка у Швейцарії

  Попередній матеріал
  Лисенко: За минулу добу в Мар'їнці було поранено одного військового
  Наступний матеріал
  Жертвами грипу в Україні стали 220 осіб - МОЗ
  Теги:
  Loading...

  Іванющенко рік перебував в Україні, поки йому не оголосили підозру - Шабунін

  Ярема: Іванющенку, Клюєву, Портнову оголошено підозру у вчиненні злочинів

  ГПУ досі не відкрила справ проти Іванющенка і Єфремова