5.ua

У Генпрокуратурі будуть створена Служба генеральної інспекції і департамент реформ – Сакварелідзе

  Вже цьому тижні у Генеральній прокуратурі буде створена Служба генеральної інспекції, яка буде займатися розслідуваннями всередині відомства.

  Про таке в ефірі "5 каналу" повідомив заступник генпрокурора України Давид Сакварелідзе.

  "На цьому тижні буде створена Служба генеральної інспекції, все готово, всі документи - будемо конкретно займатися, я сподіваюся, у нас ресурсів вистачить. У нас буде десь 8-9 слідчих, 33 працівника по службовій перевірці, процесуальний керівник, які займатимуться такими справами. Такі служби існують і у великих державах, ми нічого не вигадували, вони є в США, у Великобританії, Ірландії, у Франції", – заявив Сакварелідзе

  Крім того, на цьому тижні у Генеральній прокуратурі має запрацювати Департамент реформ, працювати у якому будуть люди, яки до цього не мали відношення до прокуратури.

  "Ми запускаємо Департамент з реформ, будемо набирати нових людей - це перший експеримент в прокуратурі, що ми прямо з вулиці набираємо нові кадри. Хочу вибачитися перед громадянами - у нас немає стільки вакансій та можливостей, щоб набрати всіх бажаючих, які туди подалися, понад 7 тисяч заяв було подано в прокуратуру на ці позиції. Ми хотіли зробити прецедент - що прокуратура відкривається. Цей департамент для нас дуже важливий, який буде супроводжувати весь процес реформ", – каже Сакварелідзе.

  Попередній матеріал
  У Криму заарештували оператора телеканалу ATR
  Наступний матеріал
  У країнах Балтії стартують навчання винищувальної авіації НАТО

  Сакварелідзе про пропозицію 10 мільйонів хабара: "Я навіть не сприйняв це серйозно, думав, перевірка"

  Сакварелідзе презентує проект реформування Генеральної прокуратури – Вашадзе

  Сакварелідзе: після реформи прокуратура стане максимально прозорим правоохоронним органом

  Грузини готові допомогти знайти мотивованих українців, які змінять правоохоронну систему - Сакварелідзе