vizit.ks.ua

У Генічеську на Херсонщині демонтували пам'ятник Леніну

  У місті Генічеськ Херсонcької області демонтували пам'ятник комуністичному лідеру Володимиру Леніну.

  Про це повідомив голова Генічеської райдержадміністрації Олександр Воробйов, передає "Укрінформ". Як зазначає видання, процес знесення пройшов спокійно, без жодних протестів.

  "Сьогодні у Генічеську за допомогою спецтехніки демонтували пам'ятник Леніну. Процес демонтажу тривав 4 години. Пам'ятник вагою 9 тонн зняли неушкодженим разом із нижньою плитою. Демонтаж пройшов без акцій протесту. Навпаки, люди поважного віку подякували за те, що не зруйнували пам'ятник. Проте жодного букету квітів до Леніна під час демонтажу та після нього ніхто із містян так і не поклав", - розповів голова РДА.

  За словами Воробйова, наразі демонтований монумент Леніну розмістили у Генічеську на складі місцевого комунального підприємства. Подальша його доля наразі невирішена. "Його можна було б продати за кордон, а отримані кошти направити на вирішення проблем громади. Звичайно, якщо куплять його", - сказав Воробйов.

  Як повідомив на своїй сторінці у Facebook журналіст Андрій Бейник, процесом демонтажу особисто керував в.о. міського голови Олександр Тулупов. "Тільки що ... Роботою керував сам в.о. міського голови. Ніхто нікого не попереджав. Почув від випадкових перехожих. Встиг до кінця. Люди мовчали і намагалися не дивитися один одному в очі. Тільки один чоловік інтелігентного вигляду відійшов від групи і шепнув мені: "Слава богу. Нарешті!", - написав він.

  Нагадаємо, в Артемівську розпочали демонтаж пам'ятників радянської епохи.

  vizit.ks.ua

  Попередній матеріал
  Порошенко: Звинувачувати Європу і США в тому, що вони нічого не робили – безвідповідально
  Наступний матеріал
  Сакварелідзе: Скорочення штату забезпечить співробітникам прокуратури адекватну зарплату