ord-ua.com

У Фірташа забрали 95 гектарів родовища на Житомирщині

  Суд визнав протиправним та скасував рішення Житомирської облради від 28 травня 2015 року, яким у державного лісгоспу було вилучено чотири ділянки загальною площею 95 га на користь ТОВ "Межиріченський гірничо-збагачувальний комбінат".

  Про це повідомляє сайт "Наші гроші" з посиланням на постанову Житомирського апеляційного адміністративного суду від 13 січня.

  У документі йдеться, що облрада порушила законодавство, адже надала приватній фірмі лісогосподарські землі без погодження з Кабміном. Вилучення земельних ділянок лісогосподарського призначення для видобування корисних копалин фактично заборонене розпорядженням Кабміну від 10.04.2008 №610.

  Житомирська облрада порушила і процедуру вилучення ділянок, зазначають у повідомленні. Адже для цього вона мала прийняти рішення про надання дозволу на розробку проекту землеустрою на вилучення ділянок, потім затвердити його і вилучити на користь фірми.

  Натомість 28 травня 2015 року Житомирської облрада за згоди "Червоноармійського лісгоспу" і "Житомироблагролісу" надала дозвіл на зменшення на 95 га площі, що перебуває у користуванні ДП "Червоноармійський лісгосп АПК", для потреб, пов'язаних з користуванням надрами фірмою "Межиріченський гірничо-збагачувальний комбінат". Ділянки розташовані на території Фасівської та Ягодинської сільських рад Житомирської області.

  За даними "Наших грошей", "Червоноармійський лісгосп" очолює депутат райради Петро Курильчук. Це підприємство входить до складу обласного комунального агролісогосподарського підприємства "Житомироблагроліс", яке очолює депутат Житомирської облради від ВО "Батьківщина" Ігор Рибинський. "Межиріченський гірничо-збагачувальний комбінат" входить до складу Group DF Дмитра Фірташа і знаходиться в Іршанську Житомирської області, разом з ще двома підприємствами групи – "Іршанським ГЗК" і "Валки-Ільменіт".

  Нагадаємо, минулого року шляхом арешту активів Фірташа уряд змусив Ostchem погасити тримільярдний борг перед "Нафтогазом".

  Попередній матеріал
  ВР проголосувала за збільшення терміну для розгляду змін до Конституції
  Наступний матеріал
  В результаті війни на Донбасі зникло безвісти більше тисячі людей - Червоний хрест
  Теги:
  Loading...
  Пасинку Фірташа оголосили підозру за двома статтями

  Пасинку Фірташа оголосили підозру за двома статтями

  Проти Дмитра Фірташа порушили ще одне провадження через підозру у привласненні кредиту НБУ

  Проти Дмитра Фірташа порушили ще одне провадження через підозру у привласненні кредиту НБУ

  Прокурор: Якщо я скажу, що Фірташа затримають в аеропорту, як ви думаєте, він приїде?

  Прокурор: Якщо я скажу, що Фірташа затримають в аеропорту, як ви думаєте, він приїде?

  Суд відібрав у Фірташа ще 26 га Бузького лиману

  Суд відібрав у Фірташа ще 26 га Бузького лиману