5.ua

У ДПСУ розповіли, за що ФСБ затримала українського прикордонника

  За інформацією ДПСУ, прикордонник був затриманий, коли пішов по воду і, збившись з маршруту, перетнув кордон з РФ.

  Про це у неділю, 20 вересня, повідомив помічник голови Державної прикордонної служби України прес-секретар полковник Олег Слободян, передає "Укрінформ".

  "Наш прикордонник повертався до місця несення служби і під час обходу болотистої місцевості збився з маршруту і дійсно зайшов на територію Росії, не більш як на 20 метрів. Якраз в цей час там був прикордонний загін, який його затримав", - сказав він.

  З слів Слободяна, інцидент стався 19 вересня близько 19.30 на кордоні між Сумською і Курською областями. Затриманий український прикордонник є військовослужбовцем Сумського прикордонного загону у званні старший сержант контрактної служби. Під час затримання він був у військовій формі з усіма знаками Державної прикордонної служби України. Слободян наголосив, що зброї при ньому не було.

  "Він був на чергуванні, але під час затримання зброї при ньому не було, тому що він пішов якраз набрати води до найближчого населеного пункту (на території України - ред.)", - сказав він.

  Як пояснив помічник глави ДПСУ, командири загонів з обох боків вже провели зустріч на кордоні, під час якої порушувалося питання про передачу нашого прикордонника з Росії до України. Однак російська сторона остаточної відповіді ще не дала.

  "Є таке поняття, як прикордонно-представницькі зустрічі. Ми їх не проводили тривалий час у зв'язку з російською агресією. Але в даному разі довелося провести прикордонну-представницьку зустріч безпосередньо на кордоні, на якій порушувалося питання, коли росіяни передадуть нам нашого прикордонника. Поки вони відповіді ще не дали", - зазначив Слободян.

  Нагадаємо, раніше у ФСБ повідомляли про те, що затримали українського прикордонника, який нібито заблукав і опинився в Курській області.

  Попередній матеріал
  Порошенко про розслідування вбивств на Майдані: "Я не збираюся виступати адвокатом правоохоронних органів"
  Наступний матеріал
  "Продовольча блокада Криму": водії вантажівок лаштуються на ніч біля КПП
  Теги:
  Loading...