У Донецьку бачать українські телеканали і чують українські радіостанції – Стець

  Інформація про те, що в Донецьку відсутні українські телеканали і радіостанції, за словами очільника Міністерства інформаційної політики, є неправдивою.

  Про це сьогодні, 9 червня, під час прес-конференції щодо діяльності МІП за травень 2015 року заявив міністр інформаційної політики Юрій Стець. Він запевнив, що у Донецьку здійснюється трансляція українських телеканалів і радіостанцій, а також закликав не розповсюджувати неправдиву інформацію щодо ситуації із українським мовленням у тому регіоні.

  З його слів, чутки про те, що в Донецьку немає українського мовлення, не відповідають дійсності. "Тому ці фейкові історії про те, що в Донецьку нічого немає і все пропало, припиняйте, тому що насправді це робота на маніпуляції, а аж ніяк не чесна журналістика", - додав очільник міністерства. 

  Крім того, Стець розповів і стосовно ситуації із пресою на Донбасі. Так, він сказав, що логістика налагоджена, що засвідчено в щомісячному звіті: "У нас є відео- і фотозвіти щодо доставки туди української періодики".

  Попередній матеріал
  У лікарні Василькова залишаються лише двоє постраждалих унаслідок вибуху, інших доправили до київських лікарень
  Наступний матеріал
  Мінінформполітики анонсує створення російськомовної радіопрограми для кримчан