dzerjinsk.ru

У Донецькій області перейменують 47 населених пунктів

  На території Донецької області станом на 1 вересня 2015 року на виконання закону України "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного тоталітарних режимів в Україні і заборону пропаганди їхньої символіки" перейменуванню підлягають 47 населених пунктів.

  Про це повідомляє прес-служба Донецької обласної військово-цивільної адміністрації.

  Найбільше таких населених пунктів у Червоноармійському - 7, Добропільському - 6, Волноваському - 4, Володарському – 4 та Артемівському - 4 районах.

  "Загальна кількість населених пунктів, в яких є об'єкти топоніміки, які підпадають під дію закону, - 433. Процес перейменування триває", - йдеться у повідомленні.

  Міська рада міста Дзержинська, керуючись законом про декомунізацію, а також враховуючи результати громадського обговорення, вирішила подати клопотання до Верховної Ради про перейменування населеного пункту. Відповідне рішення було прийнято на сесії міськради 16 жовтня 2015 року.

  Депутати пропонують назвати Дзержинськ ім'ям річки, що протікає через місто - Торецьк. Також перейменуванню підлягають 20 вулиць, названих на честь діячів та явищ комуністичної епохи. 

  Нагадаємо, в контексті законів про декомунізацію стоїть питання про перейменування Дніпропетровська, Іллічівська та Кіровограда. 

  Попередній матеріал
  На Донеччині схопили бойовика, який брав участь у захопленні Слов'янська
  Наступний матеріал
  Повернення в Україну незаконно виведених активів екс-чиновників можливе після активації розслідування справ щодо них - Касько
  Теги:
  Loading...