sbu.gov.ua

У Дніпропетровську викрили "конвертцентр", який вивів у тінь майже 700 млн грн

  У Дніпропетровську працівники Служби безпеки України припинили діяльність "конвертаційного" центру, який надавав бізнесменам "послуги" з мінімізації платежів до державного бюджету та незаконного формування податкового кредиту.

  Як повідомили у прес-службі СБУ, шахраї "обслуговували" понад 150 підприємств з різних регіонів України, зокрема й структури, розміщені на тимчасово окупованих терористами територіях Донецької та Луганської областей.

  "Кошти підприємств перераховувались на підставі безтоварних фальсифікованих угод на банківські рахунки низки фіктивних фірм. Потім вони надходили на банківські картки фізичних осіб з малозабезпечених верств населення та знімалися у банківських відділеннях. У такий спосіб зловмисники перевели у готівку майже 700 мільйонів гривень", - йдеться в повідомленні.

  Під час обшуків правоохоронці вилучили понад 2,6 млн грн, фінансово-господарську документацію, печатки фіктивних підприємств та комп'ютерну техніку з системами "клієнт-банк". За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 258-5 (фінансування тероризму) Кримінального кодексу України. Наріз тривають невідкладні оперативно-слідчі дії.

  Як повідомляв 5.ua, наприкінці вересня на Хмельниччині ліквідували "конвертцентр" з обігом у понад 50 млн грн.

  Попередній матеріал
  Міліція ліквідувала конопляну "оранжерею" вартістю в 1 млн грн (фото)
  Наступний матеріал
  Джиджора: У сирійській провінції Хомс, де вчора сталося масивне бомбардування, українців немає
  Теги:
  Loading...