ультразвук 5.ua

У Дніпропетровську волонтери передали опіковому центру апарат ультразвукової діагностики

Придбали його за понад 40 тис. євро за гроші надані урядом Швеції.

Гуманітарний проект Королівства Швеції не раз допомагав Дніпропетровському опіковому центру, в якому виконують складні операції. Раніше медичному закладу передавали операційний стіл, освітлювальні прилади.

Надточне обладнання дозволяє стежити за кровообігом у тканинах та судинною системою. За період проведення АТО в опіковому центрі надали допомогу більш як 250 військовослужбовцям.

"Цей унікальний апарат дозволяє нам проводити передопераційну підготовку на тому рівні, на якому проводитиметься в Європі, зменшує кількість часу, який буде витрачено в операційній і зменшуючи кількість зруйнованих тканин в процесі пошуку судин", - повідомив завідувач опікового центру Дніпропетровської міської лікарні №2 Сергій Слесаренко.

"Ще буде етап проекту, де ми будемо передавати інструментарій, це хірургічні інструменти для операцій", - зазначив голова правління "Фонд оборони країни" Павло Хазан.

Нагадаємо, 24 червня Дніпропетровський опіковий центр отримає від шведського уряду понад 2,5 млн грн на медичне обладнання.

Попередній матеріал
Україна накопичила 2,5 млн т вугілля до опалювального сезону – Демчишин
Наступний матеріал
В Коломиї попрощалися з бійцем 14-ї механізованої бригади
Теги:
Loading...