кадр із відео YiuTube/ Руслан Мороз

У Дніпропетровську поліція почала кримінальне провадження щодо знесення пам’ятника Петровському

  Санкція статті передбачає штраф до 150 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеження волі на строк до трьох років.

  За фактом знесення пам'ятника Григорію Петровському на Привокзальній площі в Дніпропетровську поліція розпочала кримінальне провадження за незаконне проведення пошукових робіт на об'єкті археологічної спадщини, знищення, руйнування або пошкодження об'єктів культурної спадщини. "Санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу до 150 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеження волі на строк до 3-х років, або позбавлення волі на той самий строк, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3-х років або без такого. Під час слідства буде встановлена роль кожного учасника заходу", - повідомляють у прес-службі Національної поліції.

  Правоохоронці зазначили, що для попередження силового протистояння та конфліктів громадський порядок того дня охороняли 131 співробітник дніпропетровської поліції. Також були обмежені входи та виходи з метро.

  У прес-службі додали, що після пошкодження пам’ятника Петровському частина учасників заходу вирушила до парку ім. Калініна, щоб демонтувати однойменний пам’ятник, "однак після проведеної працівниками поліції профілактичної бесіди, вони відмовилися від задуму та розійшлися".

  Нагадаємо, ввечері 29 січня в Дніпропетровську активісти повалили пам’ятник Григорію Петровському. 

  Попередній матеріал
  Порошенко звільнив 86 суддів за порушення присяги
  Наступний матеріал
  День в АТО: бойовики 12 разів відкривали вогонь по українських позиціях

  Вночі в Донецьку намагалися підірвати пам'ятник Леніну

  На Полтавщині з бійками і скандалами демонтували пам'ятник Леніну

  На Харківщині позбулися ще одного пам'ятника Леніну