sfs.gov.ua

У ДФС вирішили звільнити керівництво митниць у шести областях

  Державна фіскальна служба прийняла рішення щодо звільнення керівників та заступників шести митниць ДФС, а також начальників окремих митних постів.

  Про це повідомляє прес-служба ДФС.

  Підрозділи внутрішнього аудиту та контролю провели перевірки з окремих питань організації їх роботи, зокрема і за згаданими напрямками, на 8 митницях ДФС - Вінницькій, Волинській, Житомирській, Запорізькій, Полтавській, Рівненській, Сумській та Харківській. Як наслідок, майже на кожній митниці викрили значні недоліки та порушення в організації митного контролю й митного оформлення товарів, транспортних засобів, боротьби з контрабандою та протидії митним правопорушенням. Також виявлені численні випадки ввезення транспортних засобів на митну територію в режимі "транзит", аби  уникнути сплати митних платежів та користуватися ними на території України.

  За інформацією відомства, за результатами перевірок прийнято рішення щодо звільнення керівників та заступників Вінницької, Волинської, Запорізької, Полтавської, Рівненської та Сумської митниць ДФС, начальників окремих митних постів. Матеріали ж перевірки та відібрані пояснення посадових осіб нині передали до відповідних підрозділів для з’ясування ознак правопорушень, в тому числі і їх корупційної складової. 

  Як повідомляв 5.ua, у серпні 2015 року на Сумщині правоохоронці упіймали митника в момент отримання хабара. 

  Попередній матеріал
  Президент не виключає можливості проведення переговорів на Генасамблеї ООН про введення миротворців на Донбас
  Наступний матеріал
  Апеляційний суд залишив Сиротюка під вартою
  Теги:
  Loading...