Facebook / Державна прикордонна служба України

У Держприкордонслужбі показали форму для нових інспекторів (фото)

  У Держприкордонслужбі триває пілотний проект з набору нових інспекторів для аеропортів Жуляни та Гостомель.

  1 серпня у прикордонному відомстві стартував прийом анкет-заяв від військовослужбовців, які прагнуть взяти участь у конкурсному відборі в рамках пілотного проекту. Згаданий проект здійснюється на базі підрозділів Окремого контрольно-пропускного пункту "Київ" – підрозділу, що здійснює охорону кордону в столичних аеропортах Бориспіль, Жуляни та Гостомель. Під час першого етапу буде повністю замінено особовий склад підрозділів, що виконують завдання в аеропортах Жуляни та Гостомель, повідомляє прес-служба ДПСУ.

  Лише за перший робочий день бажання взяти участь у відборі виявили 136 кандидатів, при тому, що загалом потрібно набрати 160 осіб.

  "Щоправда, частина заяв надійшла від цивільних осіб. Таким ми рекомендуватимемо дочекатися другої хвилі відбору, коли вже будемо проводити конкурс серед усіх бажаючих. А поки що продовжуємо відбирати найкращих з-поміж прикордонників", - йдеться в дописі на сторінці ДПСУ у Facebook.

  У повідомленні також сказано, що у ДПСУ готують нову форму одягу для майбутніх інспекторів. "З невеликим доповненнями прикордонники нової формації матимуть ось такий вигляд", - йдеться в тексті.

  Зазначимо, що набір у рамках проекту ДПСУ триватиме до 20 серпня. Для того щоб взяти участь, військовослужбовцю потрібно в електронному вигляді подати анкету-заяву, зразок якої розміщено на сайті відомства. За результатами вивчення анкет, здачі кваліфікаційних іспитів та співбесіди будуть відібрані військовослужбовці, які вподовж двох місяців проходитимуть курс підготовки на базі Навчального центру Держприкордонслужби в Оршанці. Курс складається зі спеціальних дисциплін, а також посилених програм іноземних мов та юридичної підготовки. Навчання проходитиме під контролем вітчизняних та іноземних спеціалістів.

  Усі вимоги до кандидатів та порядок участі у конкурсі розміщено на відомчому сайті. За результатами проекту реформа пошириться й на інші підрозділи ОКПП "Київ", а згодом – і всього відомства. 

  Як повідомляв 5.ua, протягом доби прикордонники двічі відбили штурм терористів.

  Попередній матеріал
  У Колумбії під час спецоперації розбився поліцейський гелікоптер
  Наступний матеріал
  Фіскали вилучили у злочинної групи рекордну суму грошей – понад $4 млн і 7 млн грн