пряничні будиночки 5.ua

У Чернівцях волонтери організували благодійний ярмарок-аукціон задля дітей бійців АТО та переселенців

  Чернівецькі волонтери організували благодійний ярмарок-аукціон із продажу пряничних будиночків.

  Солодощі випікали впродовж місяця. До приготування залучили не лише волонтерів, а й пересічних чернівчан. Усього напекли майже чотири десятки пряничних будиночків.

  Різдвяне містечко із солодких хатинок розташували біля Чернівецької ратуші. Прикрасили їстівними фігурками - засніженими ялинками, янголами і колядниками. Кожен елемент окремо продаватимуть з аукціону. Зібрані гроші волонтери витратять на новорічні подарунки дітям бійців та переселенців.

  Волонтер Антоніна говорить: "Ми його пекли цілу-цілу ніч. Ми дуже старались, і о четвертій ранку він в нас розвалився. І от, буквально за дві години до початку ми зробили новий будинок, і все в нас вийшло".

  Катерина Пономарьова, організатор акції, зауважує: "Думаю, стартова ціна в середньому буде 200 грн, адже тісто - медово-імбирне - дороге".

  Як повідомляв 5.ua, 4 грудня 2015 року в Києві організували благодійний аукціон "Мистецтво заради життя". За один лот правлять від тисячі гривень. Вторговані гроші витратять на лікування 7 найтяжче поранених бійців АТО. Загалом планують зібрати 200 тис. грн.

  Попередній матеріал
  Доба на Сході України минула без втрат, утім бойовики продовжують обстріли – Лисенко
  Наступний матеріал
  Росіяни обстріляли турецьке судно