Швидка
Швидка Фото із відкритих джерел

У Чернівецькій області з гострим отруєнням госпіталізовано понад 50 осіб

  У Чернівецькій області до Сторожинецької центральної райлікарні госпіталізовано з гострим отруєнням понад 50 осіб.

  Про це повідомляє прес-служба Чернівецької ОДА. Як зазначається, школярі та персонал загальноосвітньої школи I-III ступенів села Давидівка Сторожинецького району наразі перебувають на стаціонарному лікуванні в Сторожинецькій центральній районній лікарні.

  За інформацією прес-служби, попередній діагноз - гостре отруєння нез'ясованого генезу. Загальний стан хворих дітей - легкого ступеню тяжкості. Серед дорослих 2 - середнього ступеню тяжкості, решта 5 - легкого. 

  "Організоване Головним управлінням Держсанепідслужби у Чернівецькій області розслідування засвідчило, що всі захворілі діти є учнями різних класів загальноосвітньої школи I-III ступенів села Давидівка Сторожинецького району. Із симптомами до лікарів зверталися учні різного віку, які навчаються у цій школі. Серед інших потерпілих - 5 вчителів, медична сестра та технічний працівник закладу", - йдеться у повідомленні.

  Районною комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій прийнято рішення про тимчасове призупинення навчального процесу в школі до з'ясування причин отруєння.

  Нині відзначається позитивна динаміка за результатами лікування в усіх хворих.

  Нагадаємо, нещодавно у маріупольській школі зафіксоване масове отруєння дітей.

  Попередній матеріал
  "Хутро купуєш, вбивство фінансуєш" - у Києві відбулася акція на захист тварин
  Наступний матеріал
  У Київському міжнародному марафоні перемогу здобули українці
  Теги:
  Loading...