Радіо Свобода

У Чернігові проплив Десною 33-метровий український прапор

  Український прапор, довжиною в 33 метри сплавили по Десні в Чернігові з нагоди відзначення Дня Державного прапора України.

  Довге синьо-жовте полотно тримали в руках спортсмени-веслувальники, пише "Радіо Свобода". Зазначається, аби розгорнути український національний символ у всю довжину, довелось залучити два човни-"дракони" та кілька байдарок.

  Спортсмени, які брали участь у святковому заході, розповіли, що пливли човнами за течією, але сплавлятись таким чином було складно.

  Крім того, перед веслувальниками з державним прапором у руках рухалися велосипедисти. Керуючи однією рукою своїми велосипедами, іншою вони тримали 33-метровий прапор. Так спортсмени проїхались центральними вулицями Чернігова.

  Довге синьо-жовте полотно до Чернігова привезли з Ічнянського району. Там його зробили місцеві майстрині.

  Зазначимо, сьогодні, 23 серпня, Україна відзначає День Державного Прапора. А вже завтра держава святкуватиме 24 річницю Дня Незалежності.

  У зв'язку із цими національними подіями, у столиці, на Софіївській площі, відкрилася виставка із прапорами-реліквіями. Там до 25 серпня будуть представлені стяги різних історичних періодів, а також прапори із зони проведення Антитерористичної операції.

  Радіо Свобода

  Попередній матеріал
  Кількість жертв через падіння винищувача в Британії зросла до 11 осіб - ЗМІ
  Наступний матеріал
  Порошенко: ЗСУ отримали найбільший у Європі бойовий досвід у гібридній війні
  Теги:
  Loading...