навчають надавати медичну допомогу 5.ua

У Черкаському медичному коледжі навчають надавати медичну допомогу під час бойових дій

У Черкаському медичному коледжі студентів навчають швидко та професійно надавати першу допомогу пораненим під час бойових дій. Таку спеціальність, кажуть у навчальному закладі, відкрили вперше за часів незалежності України.

Опанувати її зголосилися 30 юнаків. Викладач навчає майбутніх фельдшерів надавати першу медичну допомогу потерпілому. Відпрацьовують дії на манекені. Востаннє цей навчальний заклад випустив фельдшерів ще 23 років тому. Цього року підготовку таких фахівців вирішили відновити, щоправда з військовим ухилом. Студентів готують до роботи у мобільних польових госпіталях. Для їх навчання викладачі коледжу розробили спеціальну навчальну програму.

Студенти готові за необхідності застосовувати свої вміння у польових умовах. Та все ж сподіваються, що до завершення їхнього навчання війна на сході країни закінчиться, і їхні знання знадобляться у мирній медицині.

"Для нас потрібна не лише професійна підготовка, а психологічна підготовка також, тому що ми будемо працювати у бойовий час, але сподіваємось будемо працювати у мирній Україні", - говорять студенти.

Юлія Порпленко, Олександр Костирко, "5 канал".

Нагадаємо, 21 вересня, Президент України Петро Порошенко разом з Генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом відкрили у Львівській області міжнародні навчання "Україна-2015" з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного характеру в рамках програми "Партнерство заради миру".

Попередній матеріал
Подробиці вибуху у Києві: МВС оприлюднило фото та відео
Наступний матеріал
NASA показало знімок спалаху на Сонці
Теги:
Loading...