5.ua

У Чечні викрадених українців Клиха і Карпюка судитимуть присяжні

  Верховний суд республіки Чечня вирішив, що розглядати справу викрадених українців Миколи Карпюка та Станіслава Клиха має суд присяжних.

  Про це ВВС Україна повідомила адвокат українців Марина Дубровніна. "На 10 годину ранку 12 жовтня призначене судове засідання вже по суті справи за участі суду присяжних", - повідомила вона.

  Адвокат додала, що вони подавали клопотання про розгляд справи судом присяжних й суддя його задовольнив. Також суддя продовжив термін перебування під вартою обом підозрюваним, проте поки що не відомо, на який саме термін.

  Слідчий комітет РФ звинувачує двох українців у вбивстві російських військовослужбовців під час російсько-чеченської війни у 1994-1995 роках. Передбачене покарання за цими звинуваченнями - від 15 років до довічного ув'язнення. Захисники Миколи Карпюка і Станіслава Клиха кажуть, що їхні підзахисні заперечують усі звинувачення і запевняють, що взагалі не перебували в Чечні у 1994-1995 роках.

  Миколу Карпюка та Станіслава Клиха заарештували у 2014 році й, за свідченнями затриманих, до них з того часу застосовували тортури.

  Попередній матеріал
  Депутат Медуниця звинуватив Генпрокуратуру в корупції
  Наступний матеріал
  19 вересня у Києві розпочнеться чемпіонат світу з багатоборства тілоохоронців
  Теги:
  Loading...