Фото прес-служби ОГПУ

У будинку голови Апеляційного суду виявили зброю, номерні знаки та секретні документи

ГПУ і СБУ провели обшук в одному із будинків, який належить голові Апеляційного суду Києва.

Генеральна прокуратура спільно зі Службою безпеки України провели обшук в одному із будинків, який належить голові Апеляційного суду Києва Антону Чернушенку, інформує прес-служба ГПУ. В ході обшуку було виявлено та вилучено холодну та вогнепальну зброю і набої без будь-яких дозвільних документів (всього 11 предметів), ухвали Апеляційного суду про надання дозволу на проведення негласних слідчих дій (це документи з грифом "таємно"), документи для службового користування, державні номерні знаки (8 штук), талони на пальне, документи про використання значних сум коштів на будівництво. Крім того, на ділянці виявлено легковий автомобіль Mercedes-Benz Е 240. Сам будинок розташований у Київській області на ділянці площею 2 га.

Даний обшук відбувся у рамках досудового розслідування у кримінальному провадженні за фактом незаконного втручання службових осіб Апеляційного суду Києва в роботу автоматизованої системи документообігу цього суду та винесення завідомо неправосудних судових рішень. 24 червня цього року Генеральна прокуратура України повідомила про підозру голові Апеляційного суду Києва Антону Чернушенку у вчиненні тяжких кримінальних правопорушень.

Також Генеральний прокурор України Віктор Шокін ініціював перед Вищою кваліфікаційною комісією суддів України відсторонення Чернушенка від посади та звернувся з поданням до Верховної Ради України про надання згоди на затримання та арешт судді.

Попередній матеріал
У Харкові невідомі обстріляли пасажирський автобус
Наступний матеріал
Біля Українського дому освятили 10 позашляховиків і вантажівку, які волонтери передали бійцям АТО
Loading...