монітор 5 канал

У бориспільському аеропорту встановили один із символів Донецького летовища

Один із символів Донецького летовища встановили у терміналі "Д" аеропорту "Бориспіль".

Це монітор, який знайшли українські військовослужбовці на третьому поверсі нового терміналу Донецького аеропорту. Бойовики використовували його як частину барикади. Але на диво "плазма" не зазнала пошкоджень. До Борисполя монітор привезли ще восени, але встановили як пам'ятний знак лише зараз, щоб вшанувати захисників Донецького летовища. Ідея належить бійцям 79-ї десантно-штурмової бригади.

"Коли ми зайшли на новий термінал, я стояв на новому терміналі Донецького аеропорту - наші позиції знаходилися на першому і другому поверхах. На третьому поверсі наших позицій не було, і ми вирішили сходити в розвідку на третій поверх, бо чули голоси. Знайшли сепаратистське лігво і цей монітор. Він був у барикаді, ця барикада сепаратистська. Коли я підійшов до нього і хотів витягнути, хлопці сказали, щоб не чіпав, бо може бути замінованим, а я потягнув його", - розповів військовий 79-ї десантно-штурмової бригади ЗСУ Микола Воронін.

"Цей куточок пам'яті буде знаходитися в аеропорту "Бориспіль" і нагадувати нам про те, що наше безтурботне життя, життя з польотами, є таким завдяки тому, що хтось захистив це життя для нас", - зазначив генеральний директор аеропорту "Бориспіль" Євген Дихне.

 Нагадаємо, 19 січня біля Донецького аеропорту загинув командир групи ДУК.

Попередній матеріал
Британські слідчі запідозрили Путіна в причетності до вбивства Олександра Литвиненка
Наступний матеріал
Прокуратура порушила справу проти співробітників "Coca-Cola" через мапу з анексованим Кримом
Loading...

У Києві відкрили виставку до Дня пам'яті останніх захисників Донецького аеропорту

88 "кіборгів" відзначили нагородами "За оборону Донецького аеропорту"

Біля Донецького аеропорту загинув командир групи ДУК

У Києві відкривається виставка, присвячена обороні Донецького аеропорту