Geoffrey Pyatt / Twitter

У 2016 році США нададуть Україні $335 млн допомоги у сфері безпеки

  США вже надали $20 млн на розвиток патрульної поліції в Україні та направлять додаткові $25 млн на підтримку поліції, безпеку кордонів та судову реформу

  Посол США Джеффрі Пайєтт заявив, що США планують надати Україні для зміцнення безпеки $335 млн, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

  "Ми дуже пишаємося нашою надійною співпрацею у сфері безпеки з Україною, що допомагає Україні підвищити здатність захистити себе. З початку конфлікту на сході України в 2014 році США виділили понад $266 млн для сприяння зміцненню безпеки України, на те, щоб допомогти українським силам краще контролювати і захищати свої кордони, працювати більш ефективно і безпечно, захищати суверенітет України. Ми очікуємо, що в 2016 році на сферу безпеки буде додатково виділено допомогу в приблизно $335 млн", - повідомив Пайєтт.

  Посол також нагадав, що американські тренери з Об'єднаної багатонаціональної підготовчої групи (JMTG-U) надають теоретичну і практичну допомогу воїнам української армії та новим українським силам спеціальних операцій за різними напрямами, зокрема медициною, стрілецькою підготовкою, будівництвом і демонтажем, знешкодженням боєприпасів, і комунікації.

  Пайєтт також зауважив:"З позиції оснащення йдеться про допомогу у вигляді бронежилетів, військової техніки, приладів нічного бачення і тепловізорів, медичне, важке інженерне обладнання, засоби комунікації, патрульні катери, раці, намети і складні контр-мінометні та контр-батарейні радари".

  На запитання щодо надання летальної зброї, Пайєтт відповів: "Я вже багато разів говорив, що рішення про те, надавати чи не надавати летальну допомогу Україні, прийматимуть у Вашингтоні".

  Як повідомляв 5.ua, 8 лютого 2016 року в Пентагоні розповіли, чому і як США вчаться в українських військових

  Попередній матеріал
  Голова СЦКК: Підрив мікроавтобуса в Мар’їнці – це провокація гуманітарної катастрофи на Донеччині
  Наступний матеріал
  НАТО: ситуація в Україні – одна з найбільших загроз сьогодення
  Loading...

  Словаччина передасть Україні сертифікати гуманітарної допомоги на понад 40 тис. євро

  У Мінську зібрали понад $1 тис. допомоги білоруським добровольцям, які воюють на Сході України

  США нададуть Україні $1 млрд кредитних гарантій

  Місії ОБСЄ в Україні нададуть 20 броньованих автомобілів

  США нададуть Україні додатково $20 млн військової допомоги

  США нададуть Києву $1 мільйон на розвиток паркувальної інфраструктури та інші заходи