Фото із відкритих джерел

Тимчук розповів про алгоритм участі російських військ в протистоянні в зоні АТО

  У періоди широкомасштабних наступальних дій Росія вводить на територію України війська, які оперативно відводяться на територію РФ після закінчення операції.

  Про це на своїй сторінці у соціальній мережі Facebookповідомив координатор групи "Інформаційний спротив" і народний депутат України Дмитро Тимчук.

  "Після Дебальцевської операції в лютому ми спостерігаємо різке зниження кількості регулярних військ РФ (у вигляді батальйонних і ротних тактичних груп, сформованих на базі різних підрозділів і частин ЗС РФ) на Донбасі. Основна частина діючих на сьогодні російських військовослужбовців перебуває у складі диверсійно-розвідувальних груп ГРУ, а також у ролі військових інструкторів в навчальних центрах і офіцерів в органах управління. Подібна картина спостерігалася і у вересні, після Іловайської операції російсько-терористичних військ. Алгоритм зрозумілий: у періоди широкомасштабних наступальних дій, які бойовики не можуть вести самостійно, Росія оперативно вводить на Донбас свої підрозділи, на які і лягає основний тягар виконання бойових завдань. По закінченню операції війська виводяться, на Донбасі залишається необхідний мінімум", - пише Тимчук.

  На думку експерта, необхідно в першу чергу звертати увагу на динаміку чисельності російських військ на суміжних з Україною російських теренах.

  "Тому, оцінюючи потенціал російсько-терористичних військ, зокрема, на півночі Луганської області та на Приморському напрямку (театри, близькі до кордону з РФ), ми повинні в першу чергу брати до уваги угруповання російських військ на прикордонній території Росії напроти цих районів. На даний момент саме в цих прикордонних районах і зосереджена основна частина російських БТГ. Робимо висновки", - пише Тимчук.

  Попередній матеріал
  Громадські організації Туреччини виступили за звільнення Криму від російських окупантів
  Наступний матеріал
  100-літня японка встановила рекорд у запливі на 1,5 км

  Громадські організації Туреччини виступили за звільнення Криму від російських окупантів

  Україна не віддасть Росії Крим і Донбас заради компромісів - Дещиця

  Одна з райрад Донеччини визнала Росію агресором

  У Єменському МЗС у прихованих поставках зброї повстанцям-хуситам звинуватили Росію