Турчинов 5.ua

Турчинов прокоментував заяву Путіна щодо "передачі Донбасу Україні"

  Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов заявив, що президента РФ Володимира Путіна ніхто не питав, коли формувалися кордони України.

  Так Турчинов прокоментував заяву Путіна вчора на пленарному засіданні Загальноросійського народного фронту в Ставрополі, відповідно до якої президент РФ назвав маячнею обставини "передачі Донбасу Україні", повідомляє "Інтерфакс".

  "Щодо останньої заяви Путіна, коли він публічно ставить під сумнів всі межі, які були сформовані після Другої світової війни. Так, під час свого виступу в Кремлі він публічно поставив під сумнів, що не правильно, з його точки зору, відбулося передання Донбасу Україні. По–перше, Путіна ніхто не питав, коли формувалися кордони Української держави. А по-друге, такі публічні замулення - це база, скажімо так, для військової агресії проти нашої держави, Це керівник країни, який ставить під сумнів всі межі Європи, які були сформовані після Другої світової війни", - заявив Турчинов на зустрічі з керівництвом ДК "Укроборонпром" у Києві сьогодні, 26 січня.

  Зауважимо, 25 січня 2016 року, за інформацією видання, Путін назвав безглуздим привід, через який Донбас у радянський період було передано Україні. За його словами, Ленін виступив за те, щоб "СРСР утворився на основі повної рівноправності з правом виходу з Радянського Союзу - це і є міна сповільненої дії під будівлю нашої державності". За словами президента Росії, "при цьому межі визначалися абсолютно довільно і далеко не завжди обгрунтовано. На Україну, наприклад, Донбас передали. Під яким приводом: підвищення відсотка пролетаріату на Україні для того, щоб мати там велику соціальну підтримку. Це маячня якась".

  Як повідомляв 5.ua, резонансний фільм BBC про таємні статки Путіна з'явився в російському перекладі.

  Попередній матеріал
  На змаганнях Олімпійського циклу Різатдінова здобула 5 золотих медалей
  Наступний матеріал
  У Кіровограді попрощалися з командиром 3-ї мотопіхотної роти 13-го батальйону

  Росія посилює бази вздовж кордону з Україною бронетанковими підрозділами та авіацією - Турчинов

  Турчинов: Державне оборонне замовлення затвердять на початку 2016 року

  Оборонний бюджет на 2016 рік склав 114 млрд грн – Турчинов

  Турчинов ознайомив посла Великої Британії з російськими методами ведення гібридної війни

  Турчинов прокоментував "нові тренди кремлівської брехні"

  5 канал - трансляція наживо