YouTube / 5 канал

Цього року в Донецьку розпочали мовлення ще три українські телеканали - Попова

  У Мінінформполітики назвали українські телевізійні канали, які мовлять на окупованих територіях Донеччини.

  Цього року в Донецьку розпочали мовлення ще три українські канали. Про це в ході брифінгу щодо звіту роботи Комісії з питань забезпечення стабільного функціонування системи національного телебачення і радіомовлення заявила заступник міністра інформаційної політики Тетяна Попова.

  "На Донецьк з цього року почали мовити ще три канали, минулого року було включено ще "1+1" і "5 канал", "Еспресо TV", обласне ТРК і "ТРК Україна" також мовлять... І на ОДТРК ще впроваджено до 5 годин передач "Радіо Свобода" і "Громадського ТБ Донбасу", - повідомила Попова.

  На минулому тижні, 5 серпня, Тетяна Попова заявила, що у МІП сподіваються за кілька тижнів наростити українське мовлення на Донбасі, передає "Укрінформ". Тоді про включення обласного телебачення, "Громадського ТБ" і "Радіо Свобода вона говорила, як про найближчий план: "Я сподіваюся, що упродовж найближчих двох-трьох тижнів ми включимо УТ-1 і ДонТРК, де у нас буде "Громадське ТБ-Донбас" разом з "Радіо Свобода", напевне, годин 5 на добу", – повідомила чиновниця.

  За словами Попової, у кінці липня Кабмін прийняв постанову, яка дозволить отримати передавачі від західних партнерів, а також забезпечити фідери і антени для того, щоб мати змогу увімкнути державні канали в Донецькій і Луганській областях.

  Нагадаємо, про важливість відновлення українського телевізійного мовлення на окупованих російськими терористами територіях напередодні заявляв і заступник голови Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Віктор Андрусів у програмі "Експертна тема" на "5 каналі".

  Попередній матеріал
  У Києві відновили будівництво нового колектора - Кличко
  Наступний матеріал
  Замість Януковича до Генпрокуратури прибув його адвокат
  Теги:
  Loading...