Центральний військовий шпиталь отримав медикаменти на суму 35 тис. грн

  Працівники державного підприємства "Укрвакцина" зі своїх гаманців скинулися на ліки для Центрального військового шпиталю.

  Закупили протизапальні, антибактеріальні і знеболювальні препарати на загальну суму 35 тис. грн. Сьогодні пакунок з медикаментами передали керівництву шпиталю. Там зараз в стаціонарі лежить 600 бійців АТО, найбільше  - у психіатричному відділенні.

  Від початку війни на Донбасі до головної військової лікарні волонтери і благодійники передали уже ліків та обладнання на суму понад 30 млн грн.

  "Колектив державного підприємства складає 65 чоловік. Значить приблизно на суму 35 тисяч гривень  були закуплені медикаменти. Як кажуть, з миру по нитці - скільки можемо, стільки й надаємо", - повідомив  заступник гендиректора ДП "Укрвакцина" Володимир Шевченко.

  "Загальна потреба для забезпечення нашого Центру медикаментами і витратними матеріалами складає більше 58 мільйонів гривень. Зважте на частку в 35 тисяч, то ви будете розуміти, що це невеличка сума. Але для нас не важливі самі обсяги - для нас важливий сам факт благодійності, який може слугувати прикладом для інших", - додав заступник начальника з клінічної роботи Центрального військового госпіталю Лев Голік.


  Попередній матеріал
  США готові вжити рішучих заходів у випадку провалу сьогоднішніх Мінських переговорів – Клімкін
  Наступний матеріал
  Військові евакуювали 36 дітей із Луганщини

  Київські волонтери зібрали медикаментів для Маріуполя на 100 тис. грн

  Анонімний бізнесмен виділив 10 000 грн на медикаменти

  Естонія передала медикаменти для бійців АТО

  "Лікарі Майдану" передали медикаменти пораненим бійцям антитерористичної операції