youtube / shostka.info

Центральна дорога Шостки отруєна хімічними речовинами

  У райцентрі Шостка дорога довжиною приблизно 10 кілометрів була посипана невідомим хімікатом білого кольору, який мав дуже їдкий неприємний запах. У зв'язку з надзвичайною подією, що трапилася 30 квітня, вчора, 5 квітня, відбулося позачергове засідання виконкому міської ради.

  Про це повідомляє "УНІАН" з посиланням на місцеве видання 0542.ua.

  Як повідомляє видання, у мерії зібралися представники санітарної та екологічної служби, ДСНС, міліції, СБУ. За словами міськголови Миколи Ноги, у даний час ведуться роботи з ліквідації наслідків ПП. Проведена дегазація поверхні дороги, що складає 4,3 км. Також знімається і вивозиться ґрунт з узбіччя.

  "Загроза для населення була від першого дня і залишається сьогодні", - сказав міський голова.

  За інформацією головного лікаря Центральної районної лікарні Олег Штогріна, з 30 квітня до медичних установ звернулися 5 осіб, які пов'язували погіршення свого здоров'я з подією ПП.

  Як зазначає видання, згідно з даними завідуючої Шосткинським міськрайонним відділом Сумського обласного лабораторного центру Держсанепідслужби Ірини Хамицевич, в пробах ґрунту, які були відібрані до початку робіт з дегазації, є перевищення вмісту хлорорганічних пестицидів.

  На засіданні виконавчого комітето було повідомлено, що в ємностях на підприємстві, звідки вивозився хімікат, виявлено гептил. За попередніми аналізами, він виявлений і на несанкціонованому звалищі на околиці міста, пише видання.

  За словами т.в.о. очільника міськвідділу міліції Тетяни Скрипки, всі винні та причетні до події будуть покарані.

  "Ніхто з відповідних служб не дав рекомендації жителям нашого міста, міліціонерам, працюючим на місці події, як потрібно себе вести, як себе убезпечити ... Шостий день, ніхто нічого, все в кущах, все вичікувальну позицію зайняли", - сказала Скрипка.

  Вона також додала, що особі, причетній до скоєння злочину, буде винесено повідомлення про підозру.

  Попередній матеріал
  В АП оприлюднили план заходів на 8 та 9 травня
  Наступний матеріал
  Назарбаєв запросив Порошенка відвідати Казахстан
  Теги:
  Loading...

  Кабмін залишив хімічні підприємства Фірташа без українського газу

  Через бойові дії на Донбасі зупинилися всі коксохімічні та хімічні заводи

  На Горлівському хімзаводі стався витік продукту сірчаної кислоти

  В Одесі палає склад з хімікатами