youtube / shostka.info

Центральна дорога Шостки отруєна хімічними речовинами

  У райцентрі Шостка дорога довжиною приблизно 10 кілометрів була посипана невідомим хімікатом білого кольору, який мав дуже їдкий неприємний запах. У зв'язку з надзвичайною подією, що трапилася 30 квітня, вчора, 5 квітня, відбулося позачергове засідання виконкому міської ради.

  Про це повідомляє "УНІАН" з посиланням на місцеве видання 0542.ua.

  Як повідомляє видання, у мерії зібралися представники санітарної та екологічної служби, ДСНС, міліції, СБУ. За словами міськголови Миколи Ноги, у даний час ведуться роботи з ліквідації наслідків ПП. Проведена дегазація поверхні дороги, що складає 4,3 км. Також знімається і вивозиться ґрунт з узбіччя.

  "Загроза для населення була від першого дня і залишається сьогодні", - сказав міський голова.

  За інформацією головного лікаря Центральної районної лікарні Олег Штогріна, з 30 квітня до медичних установ звернулися 5 осіб, які пов'язували погіршення свого здоров'я з подією ПП.

  Як зазначає видання, згідно з даними завідуючої Шосткинським міськрайонним відділом Сумського обласного лабораторного центру Держсанепідслужби Ірини Хамицевич, в пробах ґрунту, які були відібрані до початку робіт з дегазації, є перевищення вмісту хлорорганічних пестицидів.

  На засіданні виконавчого комітето було повідомлено, що в ємностях на підприємстві, звідки вивозився хімікат, виявлено гептил. За попередніми аналізами, він виявлений і на несанкціонованому звалищі на околиці міста, пише видання.

  За словами т.в.о. очільника міськвідділу міліції Тетяни Скрипки, всі винні та причетні до події будуть покарані.

  "Ніхто з відповідних служб не дав рекомендації жителям нашого міста, міліціонерам, працюючим на місці події, як потрібно себе вести, як себе убезпечити ... Шостий день, ніхто нічого, все в кущах, все вичікувальну позицію зайняли", - сказала Скрипка.

  Вона також додала, що особі, причетній до скоєння злочину, буде винесено повідомлення про підозру.

  Попередній матеріал
  У США спіймали втікача з в'язниці через 55 років після втечі
  Наступний матеріал
  Назарбаєв запросив Порошенка відвідати Казахстан

  Кабмін залишив хімічні підприємства Фірташа без українського газу

  Через бойові дії на Донбасі зупинилися всі коксохімічні та хімічні заводи

  На Горлівському хімзаводі стався витік продукту сірчаної кислоти

  В Одесі палає склад з хімікатами