5.ua

Центр протидії корупції звернувся до Шокіна щодо зміни представників ГПУ в комісії з обрання антикорупційного прокурора

Центр протидії корупції звернувся до генпрокурора Віктора Шокіна щодо зміни представників Генеральної прокуратури України ув конкурсній комісії з обрання антикорупційного прокурора.

Про це експерт з "Реанімаційного пакету реформ" Ярослав Юрчишин заявив сьогодні, 23 вересня, в ефірі "5 каналу" під час марафону "Україна понад усе".

За його словами, лист зі зверненням про зміну представників прокуратури написаний на ім'я генерального прокурора України.

"Ми написали лист в Генеральну прокуратуру… Через 10 днів ми отримаємо відповідь. Центр протидії корупції вчора написав листа і сьогодні він був переданий в Генеральну прокуратуру", - зазначив він.

Серед претендентів на заміщення цієї посади експерт, зокрема, назвав Джованні Кесслера – італійського юриста, який з 2011 року працює генеральним директором Європейського управління боротьби з шахрайством.

Зазначимо, напередодні генеральний прокурор Віктор Шокін підписав наказ про утворення Спеціалізованої антикорупційної прокуратури. У відомстві утворено Спеціалізовану антикорупційну прокуратуру на правах самостійного структурного підрозділу.

Попередній матеріал
СБУ викликала Царьова на допит
Наступний матеріал
На окупованій території Донеччини бойовики розстріляли двох селян - ЗМІ
Теги:
Loading...