vaas.gov.ua

Трьох столичних суддів відсторонили від посад іще на місяць

  Серед них – Світлана Волкова, Сергій Вознюк та Владислав Оберемко

  Трьох київських суддів відсторонили від посад ще на місяць. Відповідне рішення ухвалила Вища кваліфікаційна комісія суддів України щодо Світлани Волкової, Сергія Вознюка та Владислава Оберемка через кримінальні провадження, які розслідують проти них.

  Так Волкову і Вознюку закидають ухвалення неправосудних рішень у кримінальних справах, а Оберемку – погрозу вбивством та грубе порушення громадського порядку.

  Водночас комісія так і не відсторонила від роботи суддю Бориспільського районного суду Анатолія Левченка, якому прокуратура закидає незаконне позбавлення водійських посвідчень активістів Автомайдану під час Революції Гідності. Проти нього начебто зібрано недостатньо доказів.  

  Нагадаємо, 22 лютого в Києві розпочалося перше засідання у справі судді Віктора Кицюка, який виносив вирок автомайданівцям у січні 2014 року. Також Кицюк відомий у зв'язку зі скандальною справою київської вчительки Ніни Москаленко, у якої за часів Януковича відбирали землю в центрі столиці. Водночас адвокати Автомайдану подали прохання про відвід судді Олега Лінника, який має розглядати цю справу, адже він свого часу, так само, як і Кицюк, судив автомайданівців за поїздку до Межигір'я Януковича.

  Попередній матеріал
  Вбито міського голову Старобільська Володимира Живагу – поліція
  Наступний матеріал
  Терористи обстріляли українські позиції біля Водяного з мінометів й гранатометів – штаб АТО
  Loading...