Трьох співробітників Львівської митниці судитимуть за хабарництво

  Прокуратура Львівської області передала в суди кримінальні провадження стосовно трьох інспекторів Львівської митниці, які вимагали та отримували хабарі.

  Про це повідомляє прес-служба прокуратури Львівської області,

  Було викрито одного з інспекторів при отриманні $ 300 хабара, співробітника митного поста "Грушів" - в отриманні 10 тисяч гривень хабара, а інспекторку митного поста "Львів-аеропорт" - в отриманні 7 тисяч гривень неправомірної вигоди.

  Митники вимагали та отримали зазначені суми за зменшення митної вартості товару, нестворення штучних перешкод для його ввезення в Україну та пропуск товарів поза митного оформлення та декларування.

  Слідство зібрало докази, що підтверджують провину всіх зазначених співробітників Львівської митниці у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 3 статті 368 ККУ (Одержання службовою особою, яка займає відповідальне становище, неправомірної вигоди для себе за вчинення в інтересах дає неправомірну вигоду якої-небудь дії з використанням наданої їй влади чи службового становища, вчинене повторно з вимаганням неправомірної вигоди). 

  Санкція цієї статті передбачає покарання у виді позбавлення волі строком від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади на строк до 3 років, з конфіскацією майна та зі спеціальною конфіскацією.

  Попередній матеріал
  Стратегічні об'єкти Одещини тепер охоронятиме державна служба охорони МВС
  Наступний матеріал
  Порошенко підтримує дії уряду і НБУ щодо забезпечення стабільності "ПриватБанку"

  Порошенко анонсував зміну керівництва митної служби України

  На Черкащині посадовця митної служби затримали під час одержання хабаря у $3 тисячі

  У Держмитслужбі ініціювали перевірку Ягодинської митниці

  На українських митницях з’являться люди для роботи з волонтерами