uatom.org

Третій енергоблок Запорізької АЕС знову ввімкнули

  Енергоблок №3 Запорізької АЕС знову під'єднали до енергосистеми.

  Як повідомляють у прес-службі Запорізької атомної електростанції, енергоблок, який був вимкнений на початку доби, вдень 4 жовтня знову ввімкнули. Наразі на АЕС працюють 5 енергоблоків.

  "4 жовтня в 10.40 енергоблок № 3 підключено до енергосистеми після закінчення поточного ремонту на обладнанні турбінного відділення ... Об 11.55 блок навантажений до 500 МВт", - мовиться в повідомленні.

  Інформація про відключення третього енергоблоку була оприлюднена на сайті Запорізької АЕС вранці 4 жовтня. "4 вересня в 00.22 енергоблок № 3 відключений від енергосистеми для проведення поточного ремонту на обладнанні турбінного відділення", - йшлося в повідомленні.

  Станом на 4 жовтня на Запорізькій АЕС працюють 5 енергоблоків. "Зауважень до роботи основного устаткування діючих енергоблоків та персоналу немає. Сумарна потужність генераторів становить 4452 МВт", - сказано в тексті.

  Крім того, у прес-службі повідомили, що наразі триває плановий ремонт енергоблока №6, закінчення якого заплановане на 13 жовтня 2015 року.

  Нагадаємо, напередодні Президент України Петро Порошенко підписав закони про припинення співробітництва з Росією щодо Хмельницької АЕС. 

  Попередній матеріал
  Меркель не пов'язує сирійську й українську проблеми
  Наступний матеріал
  Ердоган: Росія опиниться в ізоляції на Близькому Сході
  Теги:
  Loading...