суд_Одеса 5.ua

Трагедія 2 травня в Одесі: адвокати проросійських активістів вдруге не прийшли в суд

  Перше засідання по суті у справі підозрюваних у заворушеннях другого травня 2014 року в Одесі так і не відбулося, його перенесли на 12 червня.

  Це вже вдруге суд переносить засідання. Як і попереднього разу - через неявку адвокатів проросійських активістів. Місцева Феміда за півроку завершила підготовчу частину слухань судового процесу про масові заворушення. Справа декілька разів змінювала суди та головуючих суддів. У квітні вони виявили недоліки в обвинувальному акті і повернули документ прокуратурі.

  У кримінальному провадженні за епізодом заворушень на Грецькій площі фігурують 20 людей, із них двоє - громадяни Росії. Під вартою нині перебувають 11 підозрюваних у масових заворушеннях, які призвели до загибелі 48 людей.

  "Як завжди, хтось з захисників не з'вляється у залі судових засідань, багато клопотань, щодо зміни запобіжних заходів, щодо відводів, в тому числі й мене, й відводи колегії суддів. Враховуючи резонансність кримінального впровадження й випливають всі ці нюанси", - пояснив Олександр Бабін, прокурор відділу прокуратури Одеської області.

  Попередній матеріал
  Гасіння пожежі на нафтобазі під Києвом уже вийшло на фінальну стадію - Турчинов
  Наступний матеріал
  На військовій частині поблизу нафтобази під Києвом могли здетонувати потужні арсенали зброї – РНБО
  Теги:
  Loading...