youtube.com

Тестування нових прокурорів перенесли на початок вересня

  Тестування нових прокурорів перенесли через те, що тестові завдання були підготовлені неякісно, і взагалі невідомо, наскільки фахові люди ці тести розробляли.

  У зв'язку з цим Генпрокуратурою було проведено службове розслідування. Про це повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури України.

  За словами виконувача обов'язків генпрокурора Юрія Севрука, нові запитання для атестації будуть готові до 25 серпня. Далі претенденти на прокурорські крісла матимуть два тижні для ознайомлення. Зазначимо, що в рамках реформи прокуратури усі нові працівники відомства мають пройти чотирирівневе тестування.

  "Тести постійно змінюються на сайті. Відповідно порушується одна із вимог про проведення тестування, тобто за 2 тижні тексти тестів повинні бути затверджені наказом Генерального прокурора і висвітлені на сайті. Порушення цього положення не дало можливості провести тести в той момент, коли вони були передбачені, тому й перенесені. Згідно доручення, тести повинні бути доопрацьовані до 25 серпня,після чого будуть висвітлені на сайті", - повідомив Юрій Севрук.

  Нагадаємо, 21 липня заступник генерального прокурора повідомив, що збір документів на керівні посади місцевих прокуратур і їх заступників відбуватиметься в п'яти обласних центрах України.

  Попередній матеріал
  Кабмін схвалив новий пакет санкцій проти Росії
  Наступний матеріал
  Яценюк обговорить з коаліцією і Адміністрацією Президента зміну складу уряду
  Теги:
  Loading...