Сакварелідзе 5.ua

Термін подачі заявок у нову прокуратуру продовжили до 10 серпня – Сакварелідзе

  Термін подачі заявок для участі у відкритому конкурсі на посади прокурорів місцевих прокуратур і їхніх заступників продовжили з 2 до 10 серпня.

  Про це повідомив перший заступник генерального прокурора України Давід Сакварелідзе, передає "Радіо Свобода".

  "Кількість заявок кожного дня збільшується вдвічі, а то й втричі. Тому через велику кількість охочих ми вирішили продовжити термін подачі заявок. Наразі вже отримали 1300 заявок і це лише від зовнішніх кандидатів, які жодного дня не працювали в системі. Тобто в цю кількість не входять заявки від наших теперішніх працівників", – зазначив Сакварелідзе.

  Відбір проходитиме у чотири етапи: професійний тест, тест на логіку, психологічний портрет та онлайн співбесіда перед конкурсною комісією. Перший тест охочі складатимуть 15 серпня.

  Створено п'ять координаційних центрів для подачі заявок на території України: у Києві, Львові, Одесі, Харкові і Дніпропетровську.

  "У Києві це Національна академія прокуратури України, яка перекриває Київ, Київську область, Вінницьку, Житомирську, Рівненську, Чернігівську і Черкаську області. У Львові прийом документів триває в обласній прокуратурі і туди можуть подавати заявки люди з Львівської, Волинської, Закарпатської, Івано-Франківської, Тернопільської, Чернівецької і Хмельницької областей. В Одесі також набір проходить в обласній прокуратурі. Там це Одеська, Миколаївська, Кіровоградська і Херсонська області. Харків: Харківська, Полтавська, Сумська і Луганська області. І Дніпропетровськ – це Дніпропетровська, Запорізька і Донецька області", – повідомив заступник генпрокурора.

  Загалом за результатами конкурсу планують набрати 700 прокурорів на місцях.

  Нагадаємо, 20 липня стартував відбір співробітників місцевих прокуратур у п'яти містах України. "Якщо у вас є вища юридична освіта, 5-річний досвід роботи у сфері права (або 3 роки прокурорського досвіду) і бажання працювати на благо нашої країни - ми чекаємо вас у своїх лавах", - закликав Сакварелідзе. 

  Попередній матеріал
  Місія ОБСЄ зафіксувала вчора 120 вибухів біля Донецького аеропорту
  Наступний матеріал
  Колишнє керівництво "Львіввугілля" розкрало 350 млн грн – СБУ